Vzkazovníček

1244
Vzkazovníček

904 Comment threads
340 Thread replies
41 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
570 Comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Martin

Ahoj, 10.-14.6. se uskuteční soustředění na Zrcadlové koze. Je povinné pro všechny členy oddílu, tj. i pro přípravku. Odjezd bude ve středu 10.6. odpoledne na kolech od farmy z Pěnčína, přípravka z Líšného. Spát budeme ve stanech, stravování je zajištěno na Koze. Program jako obvykle – kolce, in-line, kánoe – rafty, horolezectví, plavání, kola, běhy, hry…Podrobné informace vám včas rozešleme mailem a budou zde na vzkazovníčku. Omluvenky do školy vystavíme.
Potřebujeme nahlásit účast, nejpozději do 31.5.2020.

POZOR ZMĚNA – úterní trénink bude v Dolánkách u Dlaskova statku – in-line + kolce. Sraz jako obvykle na louce cca. 100 metrů za statkem. Nezapomeňte na chrániče, helmu a boty na běžky! Sraz v 16:15 na místě, trénujeme 16:30 – 18:00.

Martin

Ahoj, ve výsledcích závodů naleznete výsledky včerejšího orienťáku. Za chybějící odpověď je penalizace 15 sekund.
Chválím všechny za zodpovědný přístup k závodu.
Děkujeme Janě Tomáškové za přípravu krásně tratě :-).

Lenka Baláková

My tréning 50 na 50.Kluci nejsou doma.

Martin

Ahoj, dnes si vemte každý na trénink tužku.

Martin

Ahoj, zítra máme dle plánu trénink na hřišti, trénujeme rychlost, výbušnost, obratnost. Sejdeme se u boudy na hřišti v 16:20, trénujeme 16:30 – 18:00 hodin. Poctivě mi nahlásíte, kde jste byli v sobotu (popř. v neděli) na kole a kolik jste ujeli km.

Yvetta Drdova

Sofi v sobotu 20 km….

Večerník

Přípravka, úterní trénink na kolečkáčích přesuneme na Skalička
(křižovatka nad Alšovicema). Pepa.

Luboš Tomášek
Martin

Ahoj, zítra vás čeká individuální trénink – dopolední výlet na kole. Očekávám ode všech zodpovědný přístup, a že na kolo opravdu vyrazíte. Zkoušejte střídavě i svižnější tempo do kopců. Poté mi nahlásíte kolik jste ujeli km a kde jste byli. Min. 30 km, st.ž. a dorost 50 km!

Dále se obracíme na rodiče s prosbou, jestli máte doma nějaké staré hůlky, potřebujeme obyčejná poutka do hůlek. Díky.

Večerník

Dnes účast byla dobrá, příště bude jistě lepší. V úterý předběžně budou kolečkáče
na Čížkovicích. Nabízím dvoje menší brusle. Pepa.

Večerník

Přípravka ve čtvrtek opět od 16°° na hřišti Pěnčín. Účast minule byla chabá,
doufám v hojnější. Pepa.

Martin

Ahoj, zítra trénink na kolcích a in-linech na Frýdštejně. Kdo má doma kolce a nepřijede, předejte kamarádovi. Vemte si chrániče a helmy. Kdo nebude mít, běhá po lese a honí zajíce. Hůlky a kolce přivezeme. Sraz v 16:15 na palouku za hřbitovem (projedete okolo Frýdštejnského hřbitova, poté na křižovatce doprava a asi 300 m rovně). Trénujeme od 16:30 do 18:00.
Poznámka k úternímu tréninku: chválím mojí (Martinovu) skupinu za zodpovědný přístup k tréninku a disciplinovanost. Ostatní si vyhodnotí trenéři skupin. Pouze apeluju na kázeň a disciplínu. Kdo se nebude řídit příkazy trenérů bude z tréninku okamžitě vyloučen!!!

Večerník

Dobrý den,
přípravka podle rozpisu začíná v 16°° na hřišti Pěnčín. Už se těším na nažhavené sportovce.
Pepa

Martin

Ahoj, poslední skupina na vrácení zapůjčeného materiálu je na řadě tento čtvrtek, 7.5. od 17:00 do 18:00 hodin. Týká se těchto svěřenců:
Procházka, Plesl, Motl V.+T., Kozderka, Kozderková, Balák, Tomášek, Tomášková, Chupka J+F.
Materiál vracejte ve stavu popsaném na vzkazovníčku dne 22.3.

Martina

Ahoj,prosím te,muzeme jiný termín,dnes se nám to blbě sešlo,Jirka je pryč,mam odpo s Neli tenis a pak nám přivezou podlahy na barák tak nemůžu odjet.

Diky,Martina

Martin

Pošli po dědovi ve středu :-).

Martina

Dobre,diky

Ahoj sportovci, od příštího týdne najíždíme na organizované tréninky. Tréninkový plán jsme vyvěsili na web. Upozorňuji, že tréninky začínají v 16:30 a končí v 18:00. Neplatí pro přípravku – ta dle instrukcí na vzkazovníčku – sledujte.
Tak se na vás těšíme :-). Hin sa ukáže, kdo doma poctivě trénoval a kdo bude troska. SKOL!

Martin

Ahoj, pokračujeme v odevzdávání zapůjčeného materiálu. Další skupina je na řadě toto úterý 5.5., týká se:
Tynková, Dubský, Nagyová, Brožek, Plesl,Kurfiřt, Helísková, Yucel, Halama, Procházka, Bryanik, Černý.
Čas 17:00-19:00, místo – sokolovna – sklad materiálu (1. patro).
Náhradníci: Lodr, Vavrušková 2x. Tomášek, Tomášková.
Kdo nemůže z prvně jmenovaných, zajistí za sebe náhradníka.

Martin

Ahoj sportovci, zima je definitivně za námi, přistupujeme k navrácení materiálu. Budeme si vás zvát postupně. První várka ve čtvrtek 30.4. od 17:00 do 19:00 hodin. Vracejí:
Nikodýmová, Michalenko, Vavřač, Michalenková, Vavřačová, Mikézová, Hübnerová, Dubská L, Dubská Em., Dubská El,, Fichtnerová, Dusil, Novotná, Novotný, Hloušek, Zurynek J., Zurynková, Zurynek T.,
Náhradníci: Tynková, Dubský, Plesl
Pokud se to někomu nehodí, zavolejte (napište) náhradníkům aby šli místo vás.
V jakém stavu se materiál navrací jsme psali ve vzkazu 22.3.2020 (viz. níže).
Další várka půjde v úterý 5.5., upřesníme kdo.
Nezapomínejte sportovat. Tréninkový plán 04/2020 je umístěn na webu SOSK.
Celé tělo hezky tuž, ať je z tebe zdravá žena či muž. 🙂
SKOL! Martin.

Martin

Ahoj sportovci, doufám, že doma nezahálíte a kromě učení a pomoci rodičům též pilně sportujete. Vyvěsili jsme tréninkový plán na duben. I když už je polovina měsíce za námi, stále je ještě polovina měsíce před námi. Ti, co poctivě cvičí a trénují, mohou plynule na plán navázat, ti co pohyb zanedbávají začnou určitě podle plánu poctivě trénovat. V plánu naleznete mj. odkazy na youtube, kde jsou posilovací a kompenzační cviky.
Počasí nám vcelku přeje, tak nezahálejte a cvičte, běhejte, posilujte….
Sázíme na vaši pevnou vůli a touhu po růstu výkonu se v té krásné sportovní disciplíně, kterou jste si vybrali.
Poslední mazání, soustředění v červenci i steeple jsou stále ve hře, uvidíme jak se situace vyvine.
Přejeme všem pevné zdraví! SKOL!

Martin

Ahoj lyžaři, avizoval jsem navrácení zapůjčeného materiálu. Jak se dalo očekávat, situace se nelepší, a tak odkládáme navrácení materiálu na dobu po ukončení mimořádných opatření. Včas dáme vědět.
Omyté lyže ponechte v chladu (garáž, chodba…), nesepnuté, nevypínejte je ve středu jako se to dělávalo dříve.
Do svého denního programu zahrňte tréninky, nejlépe každý den 20-30´. Buďte důslední a vytrvalí. Rodiče nebo sourozenci se k vám mohou přidat :-).
Na youtube naleznete mnoho odkazů na posilování horní poloviny těla, především jádra (core), pletence ramenní, tricepsy, záda… , odkazy vám posílat nebudu.
Místo expanderů můžete použít gumicuky z auta zavěšené třeba za topení apod. Kdo má na zahradě trampolínu skákejte opakované série po 3 min. (můžete kombinovat výskoky na nohou, nohy-kolena-nohy, nohy-zadek-nohy….) zpevňujete tím celé tělo a je to super záhul. Kdo má doma balanční míč nebo dokonce bosu, najděte si balanční cvičení na youtube, je jich tam hodně. Dále posilování na nohy – dřepy, výskoky (měkká odpružená podložka, tráva na zahradě, trampolína).
V rámci možností běhejte v přírodě – v lese, po polích, fartlek, střídejte intenzitu běhu a profil terénu, např. stupňované výběhy do kopce. Doporučuji i kolo v terénu.
Nezapomínejte po každém cvičení na strečink, každé protažení min. 20 sekund, dýchejte při tom, při každém výdechu zatáhněte ještě kousek do krajní polohy až na hranici bolesti. Nechoďte přes bolest!
Cvičení doplňujte zdravou životosprávou – tekutiny, vitamíny.
Už nám tak nějak chybíte, raubíři, tak doufám že doma nezlobíte a že se v brzké době uvidíme. Hin sa hukáže, kdo doma poctivě trénoval!!! 🙂
Držte se, přeji pevné zdraví všem. SKOL!

Martin

Ahoj běžkaři, doufáme, že doma cvičíte a baštíte vitamíny. Zasíláme instrukci ohledně vrácení zapůjčeného materiálu. Vzhledem k tomu, že již na lyže nevyrazíte, prosíme o přípravu materiálu k navrácení:
– lyže skate – omýt ze všech stran, odstranit jména z lyží (technickým lihem, technickým benzínem…), kdo má možnost naparafínovat po celé délce jakýmkoliv levným lyžařským parafínem, parafín nestrhávat, slepit lyže k sobě malířskou papírovou lepící páskou, mezi lyže na styčné plochy vložit např. papírový ubrousek
– lyže klasika – omýt ze všech stran vč. vázání, odstranit z lyží jména a značky na boku vyznačující komoru, kdo má možnost naparafínovat pouze skluzné části (mazací komoru neparafínovat!!), slepit jako skate
– boty – omýt, usušit, vycpat novinami, pokud máte nesmyvatelný fix, napište na zadní část boty její velikost (např. 38)
– hůlky – omýt od klistrů
Jakékoliv závady na výstroji nám při návratu ohlašte (prasklé boty, uvolněné vázání, naprasklé hůlky,uvolněné košíčky, madla…).
Vracení materiálu proběhne za cca. 14 dní, přesné termíny a časy ohlásím. Abychom předešli riziku nákazy, bude sokolovna v uvedený čas otevřená, budete nechávat materiál dole v sokolovně s cedulkou a jménem svěřence, my si pro to budeme chodit ze shora ze skladu. V případě nutnosti si můžeme zavolat přes mobil.
Žijte zdravě a bezpečně, sportujte a choďte na vycházky do lesa. Můžete při chůzi i občas běžet, že?
Těšíme se na vás, že se brzy uvidíme a budeme si moct rozdělit ten velký pytel bonbónů, který jsme dostali za 8. místo v poháru LK.
SKOL!
Vaši trenéři.

Ahoj, do mailu vám i rodičům jsem zaslal nějaké posilovací cviky.
Doufám, že doma neležíte na gauči a nekynete. Nezapomínejte cvičit! Pokud si nechodíte zaběhat do lesa a jste doma, poslal jsem vám v příloze mailu ofocené posilovací cviky, které můžete provádět doma, nebo na zahradě. Doporučuji cvičit denně, byť třeba 20-30 minut. Sami pozorujete, že běžkařský sport stále více klade důraz na techniku pohybu, koordinaci a hlavně také na sílu, především horní poloviny těla a jádra (core – vnitřní břišní svalstvo, udržení stability). Nezapomínejte před cvičením na rozcvičku a po cvičení na strečing.
Cvičte, sportujte v rámci možností, udržujte se v kondici, jezte vitamíny a zdravě spěte.
Doufám, že se v brké době opět uvidíme a dokončíme regenerační cyklus.
Za trenéry SOSK – Martin Hübner.
SKOL!

Robert

Díky Martine a zdar všem Sokolům.

Martin

Ahoj sportovci, letošní závodní lyžařská sezóna nám bohužel předčasně skončila. S ohledem na vzniklou situaci s virovou nákazou a v souladu s opatřením vlády ČR vyhlašujeme prozatím 14-denní TVO. Tímto sledujeme především prevenci před možnou nákazou v důsledku shlukování se. Ve sportovní činnosti neustávejte, trénujte individuálně dle možností, s rodiči, s kamarády, v menších skupinkách.
Dodržujte zdravou životosprávu a posilujte imunitní systém – osobní hygiena, hodně vitamínů, dostatečný a zdravý spánek, pohyb na čerstvém vzduchu v přírodě (nejlépe na běžkách v Jizerkách :-)) . Udržujte se v dobré kondici.
Za 14 dní se vám ozveme.
Přejeme všem pevné zdraví. SKOL!
Vaši trenéři.

Tomáš

INFO pro U16:
V případě, že do středy 25.3.2020 do 12,00 hodin dojde k odvolání zákazu veškerých společenských akcí s účastí nad 100 osob,
budou se závody M-ČR/ČP Horní Mísečky (28.-29.3.2020) konat dle rozpisu (N sprint K, 50/30/15/10/7 km V mass).

Martin

Ahoj, navazuji na informaci ohledne zruseni vsech zavodu. Treninky pokracuji dle planu, plavani nahradime jinou aktivitou. Sledujte vzkazovnicek. O vikendu bude vyjezd za snehem. SKOL!

Tomáš

Svaz lyžařů ČR do odvolání státního nařízení zrušil veškeré závody

Bezpečnostní rada státu kvůli epidemii koronaviru vydala zákaz všech hromadných akcí s účastí nad sto osob, který vejde v platnost v úterý 10. března v 18.00. O mimořádné situaci v úterý odpoledne jednal Výkonný výbor Svazu lyžařů ČR.

Výkonný výbor Svazu lyžařů ČR pro výše zmíněné skutečnosti rozhodl o zrušení všech lyžařských a snowboardových závodů napříč jednotlivými disciplínami, které měly být organizovány jeho odbornými sportovními úseky, nebo se svaz či úseky na jejich organizaci měly podílet. A to po dobu platnosti mimořádného opatření.

„Zrušení platí do odvolání zákazu veškerých společenských akcí s účastí nad sto osob. S ohledem na to, že aktuální zimní sezona 2019/2020 má před sebou poslední tři víkendy, kalkulujeme i s variantou, že se v tomto ročníku s velkou pravděpodobností už žádné závody na našem území bohužel neuskuteční,“ uvedl prezident Svazu lyžařů ČR Lukáš Heřmanský.

S pozdravem
Jitka Bartoňová

Svaz lyžařů ČR
Úsek běžeckých disciplín
Jeronýmova 570/22
460 07 Liberec

Martin

Ahoj, vzhledem k malému zájmu se dnešní trénink ruší. Můžete si jít zaběhat na ledovec individuálně, nebo kolem baráku. Zůstaňte v pohybu, keep on moving!!! SKOL!

Martin

Ahoj, zitra trenink na ledovci od 16:00. Lyze skate. Hlaste ucast.

Dana

Hlásím Amálku a Šimona

Martin

Ahoj, dnes sraz v Brizkach nejpozdeji ve 12:00. Pripominam ze se jede skate.

Honza Halama

Ahoj v neděli pořádám s Pepou Večerníkem dopolední výlet na běžkách pro rodiče a děti do Jizerek, tentokrát z Jakuszyc. Sraz máme v 9:00 na parkovišti v Jakuszycích.

Pepa Večerník nabízí volná místa ve svém autě.

Děti je potřeba vybavit cestovním pasem nebo občankou a kartičkou zdravotní pojišťovny!

Prosím o potvrzení účasti do sobotního večera do 20h abychom věděli na koho na parkovišti počkat.

Honza

Iveta N.

Omlouvám Aničku dnes i celý příští týden, je nemocná. Omlouvám Kubu, nebude dnes, ani o víkendu a celý příští týden.

Tomáš

Ahoj,
čeká nás poslední měsíc letošní závodní sezóny. Mimo tohoto víkendu, nás čekají už jen republikové závody. Za týden jsou Mísečky, které jsou pro kategorie U16+U15. Oslovení závoďáci již informaci obdrželi a zpětná vazba je zatím slabá. Na Mísečkách se jedou intervalové závody, týmové sprinty (dvojice) a štafety. Při neúčasti nepostavíme štafety a tím ztrácíme možnost ukázat naše oddíl samostatně. Řešíme ubytování a potřebujeme nahlásit účast, nejlépe dnes, maximálně do zítřka.
V období 20.-22. jedeme do Nového Města na Moravě. Zde je ČP a HTM. Závody jsou pro ročníky 2005-2009. Zde stejně podobná požadovaná informace. Nahlásit účastníky. Zde nejlépe do konce týdne, tedy neděle !! Pro ročníky 2008-2009 jediné republikové závody a srovnání s konkurencí v rámci ČR.
Na konci měsíce už jen tradiční závody na Mísečkách. Z našeho oddílu jen ml. dorostenci U16.
Posílejte přihlášky a hodně chuti do posledních závodů !!
Tomáš

Martin

Ahoj, zitra trenink na Krasne u kaplicky v 16:00. Lyze klasika kamenacky.

Sarka

Omlouvám dnes Barču Hel. z tréninku.

Soňa

Chtěla bych dnes omluvit Tobika z tréninku. Díky. Vstoupit do diskuze…

Tomáš

Ahoj,
v sobotu se jede poslední závod v Jablonci – vyhlášení Poháru.
Přihlášky do pátku 5.3.2020 do 19. hodin !! . Start 1. kategorie je ve 13,00 hodin. Sraz na závodišti bude ve 12,hodin.
Kategorie ročníky 2005-2011, všichni VOLNĚ !!
Tom

Dana

Omlouvám naši skupinu – Jakub na lyžařském výcviku se školou, Amálka se Šimonem pořád nedoléčeni.

Veronika Vavrušková

Ahoj, omlouvám Barunku a Terezku ještě určitě tento týden z tréninků, stále jsme doma ve stavu nemocných.

Martin

Ahoj, zítra trénink od 16:00 na Krásné nad hřbitovem. Lyže klasika – kameňačky. Budeme jezdit na louce u vodárny, popř. za lesem na ledovci. St.žáci, nechte mázu z víkendu.
Večer vyvěsíme tréninkový plán na březen.

Ahoj, posílám report z velmi vydařeného M-ČR staršího žactva, které se konalo o tomto víkendu na Mísečkách.
Počasí bylo typicky zimní, 15 cm nového sněhu, chumelení, vítr, pá-so okolo -3°C, v neděli oteplení okolo 0°C
V pátek se jeli norské sprinty – skate. V tomto závodě se nám moc nedařilo. Velmi dobrého výsledku dosáhli Filip (20.) a Zurda (23.). Honzovi stoupá forma, škoda, že už sezóna pomalu končí, ale ještě bude mít 2 republikové závody. Největším skokanem dne byla Kája, která ve finále poskočila o 7 míst.
V sobotu jsme se dočkali jednoho z nejvýraznějších úspěchů v historii SOSK – Filip zabojoval a obsadil 5. místo v běhu na 4 km klasicky. Gratulujeme!! Radost nám udělali i ostatní borci. Celkem 4 naši závodníci se umístili v první třicítce. V každé věkové kategorii pro zajímavost startovalo okolo 60 borců.
V neděli se jel stíhací závod (2005) a štafety (2007+2006) – vše klasicky. Ve stíhačce nám udělala radost Kája, která doběhla na krásném 19. místě (17. v nedělním závodě). Vyvrcholením byly štafety – děvčata (Kačka+Emma) v smíšené štafetě LBC kraj doběhla na 32. místě a chlapci vybojovali fantastické 15. místo ze 38 štafet celkem. Průběh štafety jsme všichni sledovali s napjatými nervy, Filip předával na 4. místě, Štěpán nechal na trati duši – byla to jeho životní jízda – a Zurda udržel krásnou pozici až do cíle. Dukla Liberec např. skončila na 13. místě, tj. 2 místa před námi!!!
Musíme se pochválit i my – servisní tým (Tomáš, Honza D, Martin) – tolik chvály na dobrou mázu jsme už dlouho od svěřenců neslyšeli.
Děkujeme všem našim závodníkům za zodpovědný přístup a rodičům za pomoc při přesunech.
Výsledky a fotky z MČR jsou již zde na stránkách.
Čekají nás ještě další republikové závody – 13.-15.3. – U15+dorost – pravděpodobně Mísečky a 20.-22.3. ČP+HNT ml. a st. žáci a U15 (2005-2009) v NMNM.
Poslední krajský (nepohárový) závod se jede tuto sobotu 7.3. v Břízkách – vyhlášení poháru LK. Tak vy mladší si přijďte naposledy zazávodit. Propozice vyvěsíme.

Večerník

Dobrý den,
vzhledem k tomu, že na sobotu se nenašli zájemci o výlet, je tento
termín zrušen. Nedělní lyžování v Jizerských horách se koná.
Sraz v 9 hodin na parkovišti Horní Polubný-Václavíkova studánka.
V případě potřeby informace o průběhu výletu volejte tel. 603886979.
Pepa.

Večerník

Dobré dny. Všichni, kteří se nezúčastní závodů MČR jsou včetně rodičů zváni na
nedělní nebo sobotní výlet do Jizerských hor. Průběh a termín v těchto dnech bude upřesněn na základě
přihlášek na můj mail nebo vzkazovníček. Využijte skvělých sněhových podmínek k relaxačnímu pobytu
v Jizerkách a dejte zapomenout na hysterii dnešních dnů. Těším se a nabízím dvě místa k odvozu v neděli.
Pepa.

Honza Halama

Ahoj, já hlasuji pro nedělní dopoledne.

Dana

Ahoj, taky bych brala nedělní dopoledne.

Martin

Ahoj, vzkaz pro starší žáky (MČR) – zítra sraz v 6:50 u farmy na Pěnčíně. Kačku T. naberu po 7:00 v zatáčce v Brodě.
S sebou si vemte i klasické lyže (oboje), na projetí sobotní tratě, závodní klasiky vám odebereme na servis.
Vemte si nějakou vydatnější sváču po závodě + dostatek pití, na oběd se stavovat nebudeme, baštit budete až odpoledne doma. Suché oblečení na převlečení po závodě.

Martin

Na dnešní trénink si umyjte lyže, vy co nebruslí. Bude vám nově namazáno.

Martin

Ahoj, zitra trenink od 16:00 v Josefaci. Lyze skate. Kdo jede MČR privezte si zavodni skate na servis. Odevzdate je Honzovi D. Ja na treninku nebudu.

Veronika V.

Ahoj, omlouvám Barunku a Terezku z dnešního tréninku. Terezka stále marod, Milan marod a já to s Barunkou do Josefáče organizačně nedávám.

Ahoj, informace pro starší žáky – propozice na víkendové Mistrovství ČR visí na webu SOSK. Pozorně si je přečtěte, ať pak nemáte zase spoustu dotazů. Závody jsou přeloženy na Horní Mísečky.
Omluvenky do školy na pátek vám rozdám dnes na tréninku. Čtvrteční trénink uděláme v Josefáči – bude skate. Po tréninku nám předáte závodní skate na servis. V pátek ráno přesun na Mísečky, trénink od 8:00 do 9:50 na tratích – sprint-skate. Po závodě převlečení do suchého, krátká přestávka, sváča, trénink – projetí tratě na příští den, cca. 1 hod., odjezd domů. V sobotu a v neděli to samé.
Doprava- 3 auta – Tomáš P., Martin, Tomáš F.
Časy odjezdů upřesníme.

Dana

Omlouvám Amálku a Šimona, ještě nejsou zcela v pořádku.

Lenka Baláková

Omlouvam Kubika prozatím na 14 dní. Přepadly ho neštovice. L.

prochazka robert

Omlouvám Fandu ze zítřejšího tréninku… ma vystoupeni v ZUŠ.

Yvetta Drdova

Prosim,nemá někdo zitra 2 mista v autě pro Sofi a Baru? Dekujeme

Večerník

Dvě místa mám. V 15.15 budu u Vás ve Skuhrově. Pepa Večerník.

Sarka S.

Děkujeme

Yvetta Drdova

Dekuju mnohokrat ,holky budou pripravene u nas ..ytt drdova

Ahoj, zhodnocení víkendu:

sobota 22.2.- poslední pohárový závod se jel v Bedřichově. Počasí bylo pěkné, tratě hezky upravené. Všem zúčastněným děkuji a úspěšným blahopřeji. Kdybychom takto jezdili celou pohárovou sérii, tak můžeme pomýšlet na umístění v první šestce. Díky pěkným výsledkům v Bedřichově jsme se opět vyhoupli na konečné 8. místo. Hamry jsme předstihli o pouhých 8 bodů (!!!) a Harrachov o 14 bodů. To je tzv. “o prsa”. Zde vidíte, že každý bod – každá účast rozhoduje. O největší překvapení se nám postarali chlapci 2006 – Filip bedna (3. místo) a Honza Zurda 5. místo v LK.
Ve výsledcích najdete konečné pořadí poháru LK 2020. Nejúspěšnějšími závodníky našeho oddílu byli a nejvíce bodů do Poháru přinesli Tomáš Zurda (11. místo/55 bodů), Fanda (12./65), Zuzka (8./80), Kačka (12./64), Filip (4./129), Honza Zurda (15./51), Kája (11./74), Lucka (13./60). Vyhodnocení poháru a celé zimní sezóny provedeme na posledním mazání.

neděle 23.2. – Krajský přebor v Josefově dole – přes nepřízeň počasí se z našeho oddílu zúčastnilo závodu 5 statečných. V trvalém lijáku a ve velmi těžkých sněhových podmínkách statečně bojovali Baruška Vavrušková, Tomáš Zurda, Fanda, Zuzka a Honza Zurda. Zuzka vyhrála a stala se tak krajskou přebornicí – veliká gratulace, Honza Zurda bronzová medaile (v kraji druhý). Především však každý zvítězil sám na sebou a mají můj velký obdiv.

ČP dorostu již zmínil Tomáš.