Vzkazovníček

961
Vzkazovníček

705 Comment threads
256 Thread replies
38 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
422 Comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Martin

Ahoj, vzhledem k tomu, že se nikdo nenahlásil na zítřejší trénink, tak trénink odpadá.

Martin

Předběžná informace k soustředění:
Soustředění v Příchovicích na Jičínské chatě se uskuteční od středy 18.12. ráno do neděle 22.12. Původně jsme zamýšleli celý týden od 14.12., ale nedáme to bohužel dohromady trenérsky. Soustředění platí pro všechny, tj. i pro přípravku.
Vybavení pro přípravku budeme vydávat od. 2.12.

Martin

Ahoj, zítra je v plánu běh do do JBC a pak bazén. Sraz v 9:00 hodin u zastávky v Čížkovicích u zastávky bus. Potřebuji vědět, kdo přijde. Hlaste se mi dnes do 15:00 hodin

Zlatka Dubská

Ahoj, omlouvám své 3 holky. Nestíháme je dovézt. Díky Z.

Luboš Tomášek

Eliška je poslední kapka, trénink přípravky se dnes pro nemoci, slavnosti, focení a jiné RUŠÍ. Uvidíme se v úterý.

Martina Kozderková

Omlouvám Elišku ze čtvrtečního treninku , rodinné focení ve školce.

Honza Halama

Omlouvam Vojtu ze zitrejsiho treninku mame akci ve skole.

Honza

Martin

Ahoj, zítra si vemte na trénink čelovky.

Luboš Tomášek

Přípravka v úterý v tělocvičně. Od 15.30.

Martina

Tomáši,chcete pomoct zitra s prckama v tělocvičně?

Luboš Tomášek

Tomáš říká že ne. Měl by dorazit Honza. Děkuje ale za nabídku, jednou jí prý využije.

Martin

Ahoj, zítra trénink dle plánu – na hřišti – po setmění v sokolovně. Kdo nebude mít přezutí, bude v sokolovně běhat v ponožkách!!! Na závěr tréninku florbal – kdo má hokejky a míček vemte s sebou.
Pokračujeme ve vydávání materiálu – st. a ml. žáci.
Možná dojde ke změnám v tréninkovém plánu – sledujte průběžně vzkazovníček. Trenérský tým je dočasně seskupení mrzáků – já o berlích, Honza Dubský má vyvrtnutý kotník, Tomáš směnuje. Možná by vypomohla přechodná výpomoc některého z rodičů – kdo by si chtěl zasportovat. Děkujeme předem.
SKOL!

Lenka Baláková

Ahoj, omlouvám Kubika ještě v úterý a čtvrtek z tréningů.😞. Materiál na zimu si zajedem vyzvednout. Od kolika se v úterý vydává prosím?

Martin

Ahoj, tento týden ještě materiál pro přípravku nevydáváme.

Tomáš

Ahoj, sobotní trénink odpadá.
Tomáš

Dana

Prosím o vystavení potvrzení o zaplacení členských příspěvků pro VZP – Jakub Michalenko, Johanka Michalenková, Šimon Vavřač, Amálie Vavřačová. a sdělení, kde a kdy je mohu vyzvednout.
Děkuji, D. Vavřačová

Veronika Vavrušková

Dobrý den paní Vavřačová, potvrzení vám dnes udělám, odpoledne to budu mít připravené a vyzvednout si to můžete prakticky kdykoli na adrese Skuhrov 83, nebo mohu poslat po trenérovi v úterý na trénink. Pozor – na pojišťovnu to musíte stihnout do konce listopadu. Pak už vám to nevezmou. Kdyby něco, tel. je 728 335 950

Dana

Moc díky, když to bude možné, pošlete potvrzení na trénink. O termínu do konce listopadu vím. Ještě jednou dík.

Tomáš

Trénink ČT zítra : , Pokud bude trochu solidní počasí, tak se půjdeme proběhnout po zpevněných cestách v okolí a potom do sokolovny.
Nezapomenout přezutí do sokolovny, suché ponožky, případně tričko na převléknutí. Po tréninku vydávání materiálu na zimní sezónu určeným závodníkům.

Tomáš

Luboš Tomášek

Přípravce bude do odvolání na jaře začínat trénink v 15.30 a končit v 16.30! Zítra budeme v tělocvičně.

Lenka Baláková

Ahoj, omlouvám Kubika z tréningu, je marod. Takže nejspíš i ve čtvrtek….

Veronika Vavrušková

Ahoj Lenko, prosím tě kdy ti mám předat to potvrzení? Jak tak sleduju, máme obě nemocné děti a myslím, že musíš na pojišťovnu do konce listopadu. Chceš si pro to dojet, nebo ti to mám někam přivést? Kdyžtak moje číslo : 728335950
dej mi vědět, díky.

Jana H.

Ahoj, nabízím závodní kombinézu modro-bílou Silvini, vel. 146-152, ruplý steh na koleni, jinak ok. Cena 500,-Kč. Dále nabízím sokolské převlíkáky, vel. XS, drblé u kapes jinak v pořádku , cena 300,-Kč. V případě zájmu volejte 607227624. Jana H.

Tomáš

Ahoj trénink se ruší. Počasí nám nedovolí bezpečný trénink. Tomáš

Karel Černý

Díky za zprávu. K.Černý nejst. – (děda Tobíka)

Martin

Ahoj, zítra v 8:30 sraz na stadionu v Břízkách – kolce/in-line/plavání. S sebou chrániče, helmu, oblečení na převlečení a věci na plavání + Kč 60,– na vstup do bazénu. Mám v autě 2 místa.

Martin

Ahoj – změna v tréninkovém plánu 11/2019:

čt. 7.11. – běh s holemi – IM-technika, po setmění sokolovna – balanční cvičení, RS, hry, strečink
út. 12.11. – hřiště Skuhrov – ABCD, stupňované starty – pyramida 100 m (3 x 5 stupňů) – v pauzách posilování vl. váhou, po setmění soutěže družstev
so. 16.11. – odpadá plavání (bazén uzavřen pro veřejnost)

Sobotních tréninků se může účastnit i přípravka. In-line + plavání.

Nezapomínejte na přezutí do sokolovny.

Luboš Tomášek

Přípravka bude zítra normálně venku.

Martin

Ahoj, připomínám, že dnes je schůzka trenérů s rodiči, od 18:00 hod. v sokolovně ve Skuhrově. Doba trvání cca. 1 hod.
Vemte si teplé oblečení, v sokolovně je zima.

Martin

Ahoj, zítra pokračujeme v SpS testech, přijďte všichni, i ti co nebyli na 1. části. S sebou přezutí do sokolovny. Neplatí pro přípravku.

Změna v plánu – ve čt bude trénink jako v út 12.11. a opačně. Já budu na poradě trenérů LK ve Vysokém n.J., Tomáš je v práci. Trénovat bude ve čt Honza Dubský + asistenti.

Luboš Tomášek

Zítra by prý mělo být celkem slušně, přípravka tedy půjde nejspíš ven. Brusle nebrat, boty do tělocvičny radši pro všechny případy ano.

Ahoj, vyvěsili jsme výsledky a fotky z Běhu na Českou chalupu. Veliká gratulace Zuzce Nagyové za 1. místo v silné konkurenci libereckých atletů a lyžařů!!!
Mezi dospělými se se svými časy neztratily ani Lucka, Kája a Nikča. Nechaly za sebou i spoustu chlapců a chlapů :-). Díky za vzornou reprezentaci oddílu na posledním letošním přespoláku.

Jana F.

Ahoj treneri, pri dobre pameti reakce na treninkovy plan listopad….overte si radeji za 14 dni o vikendu dostupnost jbc bazenu. Konaji se krajske prebory, v sobotu bude urcite cely den pro verejnost uzavren…

Martin

Ahoj, stále jsou u mě naše sokolské kalhoty – převlíkáky, vel. 128-134. Zůstaly po závodech ve Skuhrově na hřišti. Odhaduji chlapec 2009-2007, mají lehce rozdrblé koleno. To nikomu nescházejí?

vanda

jsou Lenky, díky

Huráá. M. 🙂

Šárka S.

Omlouvám dnes Barču Helískovou z tréninku, je po očkování. Děkuji. Šárka S.

Martin

Ahoj, v průběhu měsíce listopadu začneme postupně vydávat svěřencům vybavení.
Připomínám, že ve středu 6.11. od 18:00 hodin je v sokolovně ve Skuhrově schůze trenérů s rodiči, účast je povinná, budeme předávat důležité informace. Platí i pro rodiče z přípravky.

Martin

Ahoj, umístili jsme nějaké fotky z Vesce a Janova – výsledky závodů fotky.

Martin

Ahoj, pro ty kteří ještě nevědí – dnešní trénink se ruší – TVO. Ale nemusíte se celý den proválet na gauči, že? Jděte se proběhnout 🙂
Zítra trénink s Hedvikou je jako obvykle.
Ve čtvrtek dle plánu – imitace s holemi od 16:00.
Dnes vyvěsíme plán na měsíc listopad.

Tomáš

Ahoj, zítra odjezd,jak jsem psal.Bus Alšovákem z ŽB (7:15) do Jbc. Vlakem z Jbc centrum 7:58 . Z Tanvaldu je výluka, takže přestup na bus. Přístoupení na trase možné. V Jakuszycích jsme po deváté hodině. Kdo má,tak využije kartu IDOL a nahraje si lístek např. přestupní lístek do Harrachova (7014), zbytek se dokoupí ve vlaku. Výhody – mládež výrazná sleva, dozor také. Sebou kdyžtak polské peníze. Odjezd z Harrachova nejdéle 16:36. Kdby dotazy, tak pište nebo volejte.. Tom

Dana

HLÁSÍM POČET 4 – 6, NÁSTUP JBC – ZASTÁVKA

Tomáš

Ok

Tomáš

V pondělí se jde na Krkonoše. Je nás cca 14. Podrobnosti dodám zítra. Bude to jen upřesnění, toho co jsem psal navečer.

Martin

Ahoj, dnešní závod Janovských 11 km a 19 km se opravdu vydařil. Počasí bylo exklusivní a brali jsme medaile. Blahopřeji Zuzce (2. místo), Matějovi (1. místo), Nikole N. (3 místo) a Filipovi (4. místo). Skvělé umístění v silné konkurenci a hojně obsazených kategoriích.
Ostatní, malí i velcí co běželi za náš oddíl, mají též velkou pochvalu. Myslím, že jste si všichni závod užili.
Za týden v sobotu 2.11. “Běh na Českou chalupu” – Liberec – Lidové Sady. Přihlášky individuálně, bude v plánku. Propozice již visí.

Tomáš

Ahoj, rychlej průzkum. V pondělí je zájem jít na ty Krkonoše. Dejte během večera info,kdo by šel.Jeli bychom busem co jede v 7,15 z ŽB na Jbc a potom vlakem do Jakuczyc nebo Szklarske Poreby. Zpět bychom jeli z Harrachova. Ďík Tom

Martin

Pokud se na výlet nepřihlásí dostatečný počet lidí, přesouváme výlet na neděli 3.11. Rozhodneme zítra, sledujte vzkazovníček.

Martin

Ahoj, závody v Janově jsou zítra 26.10. v sobotu. (v plánku je mylně uvedeno 27.10. neděle). Přijeďte včas. M

Luboš Tomášek

Přípravka má v úterý tréninkové volno. Ve čtvrtek trénink bude. Pokud to půjde tak venku, jinak v tělocvičně.

Martin

Ahoj, vzhledem k nedostatku trenérů na dnešním tréninku chci požádat některé rodiče o pomoc při měření testování. Děkuji předem.

Tomáš

Ahoj,
posílám sestavu na sobotní závod do Janova: 11-Kuba M., 6-Kája, Kačka T.(asi nepojede), Lucka, Emča, Nikča N., Filip, Štěpán, 2-Zuzka, Matěj. Vzhledem veliké účasti a možným problémem s parkováním je třeba jet v čas. První naši Zuza a Matěj startují v 9:50.

Luboš Tomášek

Přípravka má zítra trénink normálně na hřišti. Domluvíme se tam ohledně nadcházejícího prázdninového úterý.

Martin

Ahoj, s dostatečným časovým předstihem připomínáme všem rodičům, že ve středu 6.11.2019 od 18:00 hodin se bude konat v sokolovně ve Skuhrově setkání trenérů s rodiči. Týká se všech – i přípravky. Účast povinná, budeme předávat důležité informace ohledně oddílu. Zapište si, prosím, do diáře. Děkujeme.

Martin

Ahoj, zítra nás čekají SpS testy na Žižkáči. Bude skok do dálky z místa, “V-předklon”, člunkový běh a běh na 1500/1000 m. Netýká se přípravky. Sraz v 16:00 na školním hřišti ZŠ Žižkův Vrch. Přijďte všichni, jde o testy!
Dále:
1) rušíme úterní trénink 29.10. (měla být 2. část SpS testů – bude v listopadu)
2) hlaste se kdo půjde 28.10. na výlet do Krkonoš – nejpozději do pátku 25.10. Tomášovi P.

Hedvika

Přípravka – tak Kája bohužel nebude, ale přijde neméně kouzelný : ) Láďa.

Veronika Vavrušková

Omlouvám Barunku, máme ve škole besídku.
Děkuji

Martin

Ahoj, umístili jsme na web výsledky a fotografie ze sobotních závodů. Děkujeme fotografům Milušce Halamové a Kačce Nagyové :-).

Martin

Ahoj, na závodech v sobotu někdo nechal kalhoty SOSK – převlíkáče, vel. 128-134. Jsou u mě.

Martin

Ahoj, zítra trénink na kolcích a in-linech, sraz v 16:00 na Dolní Černé Studnici (neplatí pro přípravku). S sebou helmy, chrániče, pití, cyklorukavice. Hole + lyže přivezu.

Dusilová Hedvika

Přípravka – v úterý bude pěkně, tak že brusle před školou . Možná přijde i kouzelník ( Kája ).

Martin

Ahoj, mé velké poděkování všem, kteří se podíleli na organizaci sobotního závodu. Nebudu děkovat jmenovitě, všichni jste odvedli profesionální práci. Dostali jsme pochvalu od ředitelky KSL paní Ivety Roubíčkové, děkují nám i rodiče z jiných oddílů. Mám radost, že vše klaplo a nebyly žádné vážné zádrhele. Počasí nám vyšlo a myslím, že si všichni závodu užili. Vyzkoušeli jsme si, že se dají závody tohoto rozsahu bez problému konat u nás ve Skuhrově.
Speciální poděkování všem ženám, které upekli koláče, buchty, mufíny atd. Pokud pekli muži, tak i jim! Byla to velká dobrota a hodně se jich prodalo. Máme v plánu, že výnos z prodeje koláčů bude použit na nákup sportovního vybavení.
SKOL!